Start sportseizoen 2012/2013

Het sportseizoen 2012/2013 gaat weer van start!

De eerste lessen starten op maandag 13 augustus weer.

Dit seizoen, in januari 2013, bestaat S.V. Atalanta 25 jaar! Dit is natuurlijk reden voor een feestje. Tips en suggesties hoe we dit kunnen vieren zijn van harte welkom.

Verder starten we het nieuwe sportseizoen met de promotie van onze airtumbling groepen op donderdagavond. De eerste 3 maanden (van augustus t/m oktober) bieden we deze sportactiviteit aan voor €7,50 per maand! Wellicht een goede manier om kennis te maken met deze leuke manier van sporten. De actie prijs is uiteraard ook van toepassing voor onze leden die al reeds ingeschreven staan bij de airtumbling groepen.

Wij zijn nog altijd op zoek naar enthousiaste ouders die ons bestuur willen versterken. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze secretaris dhr. R. Grispen, via info@svatalanta.nl.

S.V. Atalanta wenst iedereen een mooi sportseizoen toe!
Het bestuur en de train(st)ers van S.V. Atalanta