Gouden medaille op ½ finale NK turnen voor S.V. Atalanta!

Op zaterdag 5 april mochten Femke Cnoops en Tessa Tobben in actie komen bij de ½ finale van de Nederlandse Kampioenschappen turnen. Al vroeg vertrokken ze naar Rotterdam waar de wedstrijd plaats vond. Voor Femke was het de eerste keer dat ze mee mocht turnen in de ½ finale van het NK. Met gezonde spanning begonnen de meiden aan het eerste toestel brug. Hier turnde ze alle twee een mooie oefening. Daarna was het de beurt aan balk, toch wel een zenuwslopend toestel. Femke turnde een hele strakke oefening, helaas viel ze met de tiktak van de balk af. Ondanks haar val scoorde Femke nog een mooie 12,125. Tessa turnde een hele stabiele balk oefening zonder foutjes. Ze wist hiermee maar liefst een 13,825 te scoren! Als 3e toestel turnde Tessa en Femke op vloer. Tessa wist hier haar beste vloeroefening van het seizoen neer te zetten en kreeg een 14,400. Femke turnde ook een goede vloeroefening en kreeg hiervoor een 13,300. Als laatste toestel was sprong nog aan de beurt. Hier wisten beide dames te verbazen met twee hele goede sprong beurten! Tessa kreeg hier een 13,800 en Femke een 13,400. Femke werd na deze wedstrijd 9e en is hiermee reserve voor de Nederlandse Kampioenschappen. Tessa veroverde na deze ontzettend goede wedstrijd dik de eerste plaats. Tessa plaatst zich hiermee voor het Nederlands Kampioenschap en voor de toestelfinale sprong, balk en vloer.

Dames erg goed geturnd! Proficiat met deze top prestatie.