Start sportseizoen 2016/2017

Beste leden,

Het nieuwe sportseizoen begint: maandag 05 september. Wij hopen dat jullie er weer zin in hebben om sportief aan de slag te gaan.

De lessen vinden plaats in de kleine gymzaal in Maasbracht. Het afgelopen sportseizoen heeft de wedstrijdgroep mooie prestaties neergezet. In dit nieuwe seizoen gaan we weer aan de slag om wederom mooie prestaties neer te kunnen zetten.
S.V. Atalanta biedt naast het wedstrijd turnen en de peutergym de volgende lessen aan; kleutergym, turnen recreatief voor meisjes, turnen recreatief voor jongens, airtumbling, special gym, rope skipping, aerobics/bodyfit en de oud turnsters groep.

Bij de reguliere lessen kan vrijblijvend tweemaal deelgenomen worden, dus loop gerust de kleine gymzaal in Maasbracht eens binnen. De tijden waarop de lessen gegeven worden zijn te vinden op onze website.

De train(st)ers en het bestuur van SV Atalanta hebben zin in het nieuwe seizoen.

Wij wensen eenieder nog fijne vakantie dagen en mooi sportief sportseizoen toe.