De Pietengym!

Afgelopen zaterdag kwamen maar liefst 5 zwarte Pieten de kinderen van Atalanta verrassen om samen het ‘Pieten parcours’ te oefenen!
De Pieten wisten niet wat zij zagen. De kinderen hadden heel goed geoefend en konden dan ook alle pakjes in de schoonsteen gooien. Daar konden de Pieten nog iets van leren! De kinderen hadden na afloop dan ook allemaal een echt Pietendiploma en cadeautje verdiend! Toen de Pieten vertrokken, werd er nog uit volle borst  "Dag zwarte Pietje" gezongen.
 
Het was een gezellige ochtend en de peuters, de kleuters, de special gym en de jongste turnsters en turner hopen dat de Pieten ook volgend jaar weer langskomen.
 
De foto’s van de Pietengym zijn te vinden in het fotoalbum van S.V. Atalanta. U kunt op onderstaande link klikken om naar het fotoalbum te gaan.
 
 

 
Fijne Sinterklaas allemaal!