Pieten op bezoek bij S.V. Atalanta

Hallo jongens en meisjes,
 
Zoals jullie wel weten, is Sinterklaas weer in Nederland aangekomen. De sint heeft laten weten, dat zaterdag 27 november een aantal Zwarte Pieten op bezoek komen bij Atalanta. 
 
De Pieten zullen de peuters, kleuters en jongste turners en turnsters en de kinderen van de special gym bezoeken. Ook broertjes en zusjes zijn van harte welkom. Er is een echt Pietenparcours uitgezet, en onder leiding van de Zwarte Pieten zullen de kinderen dit parcours doorlopen. De Zwarte Pieten zullen samen met de kinderen gaan oefenen om op het dak te klimmen, er over te lopen, en natuurlijk pakjes in de schoorsteen te gooien. Als al het werk gedaan is hebben de zwarte pieten nog een verassing voor de kinderen. Het wordt vast een gezellige ochtend.
 
Tot zaterdag 27 november!