Verandering lestijden SV Atalanta

Onze selectiegroep presteert steeds beter en beter. Op dit moment zitten we met onze turnsters in divisie 3,4 en 5. Sommige hikken al langzaam tegen divisie 2 aan, echter hier zijn meer trainingsuren voor nodig. Om tegemoet te komen aan de wensen van onze trainsters is er gezocht naar extra trainingsruimte in de gymzaal. Deze is gevonden op de donderdag. Om te voorkomen dat de dames twee dagen achter elkaar moeten trainen, worden er lessen verschoven. Concreet betekent dit dat de Airtumbling per 1 maart aanstaande verschuift van de maandag naar de donderdag. We hopen dat dit voor onze leden niet te veel ongemak met zich meebrengt, echter we zijn afhankelijk van de beschikbare zaalruimte en hebben dus niet altijd een keuze. Airtumbling 1 (6-10 jaar) traint op de donderdag dan van 16:45-17:45 en Airtumbling 2 (10+) van 17:45-19:00 uur. De selectie groep 3e en 4e Divisie krijgt dan extra uren op de maandag van 16.45 uur tot 19.15 uur. Alle aangepaste tijden en andere lestijden zijn ook te vinden op onze website www.svatalanta.nl