Vrijwilligersaward voor secretaris Roland Grispen!

Roland Grispen heeft als secretaris van sportvereniging Atalanta uit Maasbracht, op zaterdag 31 augustus de Vrijwilligersaward van de gemeente Maasgouw ontvangen. Hij ontving deze award uit handen van wethouder Smeets-Palmen. Zij bedankt hem hiermee voor zijn vele werk bij sportvereniging Atalanta, maar ook bij AR Selectie Badminton waar hij eveneens secretaris is. Bovendien verricht Roland vrijwilligerswerk bij Badminton Club Maasbracht ’97 (BCM). Bestuursleden, trainers en een aantal leden van de drie verenigingen waren bij de overhandiging aanwezig om hem te feliciteren.

Via de volgende link kan de nieuwsuitzendig van 3ML bekeken worden waar vanaf 04.30 min. de uitreiking van de vrijwilligersaward te zien is, http://www.3ml.nl/gemist.php?id=3347.

Gefeliciteerd Roland met deze mooie beloning van je grote inzet en harde werk voor de vereniging!