Nog een niveau 3 trainster!

Voor Coco Nabben van Sportvereniging Atalanta uit Maasbracht was zaterdag 11 januari 2014 een spannende dag. Op deze dag werd haar het praktijkexamen gymnastiek leider niveau 3 afgenomen door een delegatie van de KNGU. Gelukkig bleken haar kwaliteiten ruim voldoende om te slagen voor dit pittige examen. Vanuit S.V. Atalanta willen we Coco daarom van harte feliciteren met het behalen van haar licentie!

We zijn er trots op dat al onze trainers en trainsters voor de turngroepen oud-turnsters zijn. Zo ook Coco die zelf op een hoog niveau heeft geturnd en zich zelfs ooit Nederlands Kampioen mocht noemen.

Met Coco erbij heeft S.V. Atalanta de beschikking over drie trainsters op niveau 3 en nog een trainer in opleiding hiervoor. Binnen S.V. Atalanta promoten we cursussen en opleidingen voor onze trainers(sters). Zo starten binnenkort een aantal turnsters weer met de assistenten cursus. S.V. Atalanta biedt turnen aan op recreatief niveau, maar ook op selectie niveau tot en met 2e divisie.