TOPSPORT TURNEN IN LIMBURG MET EEN SV ATALANTA TRAINSTER !

Het RTC is een Regionaal Talentencentrum voor meiden van de basisschool die bovengemiddeld aanleg hebben voor turnen en die het liefst de hele dag willen turnen. Het RTC-Turnen Dames is medio december 2016 van start gegaan.

Tien turnsters krijgen de kans om te gaan turnen in het RTC, waar zij op professionele manier worden opgeleid om op het hoogste niveau van Nederland deel te gaan nemen.

Vol trots willen wij jullie laten weten dat een van onze SV Atalanta trainers, Astrid van Voorst, deze groep meiden zal gaan trainen!

Astrid van Voorst [2016]
Astrid van Voorst – Hoofdtrainster
Wij weten dat onze trainers de hoogste eisen aan zichzelf stellen en daardoor op een hoog niveau presteren. Astrid blijft verbonden aan SV Atalanta en zal met de door haar opgedane kennis en ervaring in een bijzondere bijdrage kunnen leveren aan de kwaliteit van de trainingen binnen onze vereniging.

Bestuur SV Atalanta