Rope skipping bij S.V. Atalanta!

Op dinsdag 4 februari start bij S.V. Atalanta een nieuwe sportactiviteit, namelijk rope skipping!

Rope skipping is een leuke en uitdagende vorm van touwtje springen, zowel voor jong als oud. Je kunt verschillende sprongen en trucs alleen leren springen, met z’n tweeën of in teamverband. Sommige leden en ouders zullen tijdens het 25-jarig jubileum afgelopen jaar al even mee gesprongen hebben en ervaren hebben dat rope skipping leuk en gevarieerd is.

We starten de lessen vanaf basisschool groep 4, maar tieners en volwassenen zijn ook zeker van harte welkom! De lessen worden gegeven op dinsdag van 19.00 – 20.30 uur.

Deelname aan de lessen in februari is gratis! Ook als je je na twee lessen inschrijft betaal je de eerste maand geen contributie! Doe je al een andere sportactiviteit bij S.V. Atalanta, dan geldt er voor de contributie een gereduceerd tarief.

 

Kom dus vanaf 4 februari van 19.00 – 20.30 uur mee springen in de kleine gymzaal in Maasbracht.

Mail bij vragen naar info@svatalanta.nl.