Succesvolle toestelfinale voor S.V. Atalanta

Zondag 2 februari vonden de toestelfinales plaats voor de 4e divisie turnen. Voor S.V. Atalanta hadden 3 turnsters zich geplaatst voor de toestelfinale. Jessica Richard had zich geplaatst voor balk. Erg zenuwachtig begon ze met inturnen. De andere meisjes waren ook erg goed en het was dus heel spannend. Jessica wist een hele mooie en rustige balkoefening te turnen. Haar punt was een 12,45 en dit was goed voor een 3e plaats! Tessa Weijers en Naomi Frösch hadden zich beide weten te plaatsen voor vloer, erg knap aangezien de dames voor het eerst deelnamen in dit niveau. Tessa turnde een hele zuivere oefening en wist een hele mooie score van 11,90 te behalen. Naomi turnde ook een goeie oefening met hier en daar een paar schoonheidsfoutjes , haar oefening was goed voor een 10,90 punt. Tessa werd 2e en Naomi 7e.

Meiden erg goed geturnd! Proficiat.