Noë Pols behaald medaille op NK turnen 3e divisie voor S.V. Atalanta

In het weekend van 30 & 31 mei vonden de Nederlandse Kampioenschappen plaats voor de 3e divisie in Leek (Groningen). Myrthe van Kessel (pupil1 N3) & Noë Pols (jeugd div. 3) hadden zich beide voor het eerst geplaatst voor een NK! Op vrijdag middag gingen we al op weg richting Groningen waar we het hele weekend verbleven. Op zaterdagochtend mocht Myrthe het spits afbijten. Ze startte op het onderdeel bandjes waar ze met een 12,550 het 5e punt tijdens de hele wedstrijd neerzette! Een super start van deze wedstrijd. Het 2e onderdeel was balk, hier wist Myrthe ondanks dat ze als laatste op dit toestel moest turnen en dus lang moest wachten, haar zenuwen de baas te blijven. Met een 11,80 zette ze ook hier een mooie score neer. Het 3e toestel was vloer waar Myrthe wist te knallen! Met een 14,650 wist ze hier het hoogste punt van de wedstrijd te behalen! Als laatste toestel sprong waar Myrthe haar wedstrijd mooi afsloot. Myrthe mag zichzelf 7e van heel Nederland noemen in haar niveau! Noë was tijdens de 2e wedstrijd aan de beurt om haar finale te turnen. Ook zij opende op het onderdeel brug waar ze een hele mooie oefening neerzette, met een 11,467 behaalde Noë het 4e punt van de wedstrijd. Ook haar 2e onderdeel was balk, het inturnen verliep super, tijdens de wedstrijd oefening viel ze helaas met de flikflak maar de rest van haar oefening was ijzersterk! Ze wist nog een mooie 11 te scoren op dit onderdeel. Na balk was vloer aan de beurt waar ook Noë wist te stralen, met een 11,90 behaalde ze de 2e score in die wedstrijd wat veel moed gaf voor de toestelfinale de dag erna. Als laatste sprong Noë 2 keer een mooie half in half uit die werd beloond met een 11,866. Na deze mooie wedstrijd wist Noë 6e te worden van heel Nederland in haar niveau! Een top prestatie van beide meiden voor hun eerst NK.

Op zondag stonden de toestelfinales op het programma. Myrthe had zich geplaatst op sprong en Noë op vloer. Noë turnde in de 2e ronde en wist wederom een schitterende vloeroefening neer te zetten. De concurrentie was groot maar met een 12,200 wist Noë 2e van Nederland te worden op dit onderdeel!! Myrthe mocht de ronde daarna gaan springen. Myrthe vloog over de pegasus en kreeg voor haar 1e sprong een 13,650. Haar 2e sprong, de arabier, sprong ze netjes maar viel een beetje terug naar voren, haar punt voor haar 2e sprong was een 13,550. Met een 13,600 werd Myrthe 4e van heel Nederland op dit onderdeel!