Kleutergym in Maasbracht start op 21 september

S.V. Atalanta Maasbracht start op 21 september met de kleutergym. Elke woensdagmiddag van 16.30 tot 17.30 uur zijn de kinderen van 4 tot 6 jaar volop in beweging in de gymzaal Europlein.

Spelen en in beweging zijn, is belangrijk voor kleuters. In de kleuterleeftijd zijn kinderen volop aan het ontdekken en ervaren wat hun lichaam allemaal kan. De kleutergym biedt hen de mogelijkheid te klimmen, klauteren, rollen, springen, zwaaien en dansen. De kleuters worden op een speelse manier uitgenodigd om te bewegen en ontdekken.

Naast dat de kleuter motorisch groeit, leert het ook om te gaan en rekening te houden met andere kinderen. De 4 tot 6 jarigen zullen trots laten zien wat ze spelenderwijs geleerd hebben.

De overige onderdelen van het lesaanbod (peutergymnastiek, turnen – recreatief en selectie, jongensturnen, airtumbling, aerobics/bodyfit en special gym) zijn inmiddels gestart. Voor meer informatie over de kleutergym of de andere lessen: kijk op de website www.svatalanta.nl.