Astrid van Voorst behaalt licentie gymnastiek leider niveau 3

Astrid van Voorst had zaterdag 22 oktober haar examenles voor gymnastiek leider niveau 3. Ze is afgelopen jaar begonnen met de cursus om als trainster nog meer te leren en haar licentie te behalen. Veel kinderen namen deel aan de examenles, dus met een volle groep en een beetje zenuwachtig ging Astrid van start. De les verliep vlot, de kinderen deden goed hun best en Astrid stond vol vertrouwen voor de groep. De examinatoren stelden na afloop van de les kritische vragen. Astrid wist overal een goed onderbouwd antwoord op te geven. De uitslag bleef toch nog spannend, maar natuurlijk was Astrid geslaagd! De examinatoren feliciteren S.V. Atalanta met deze goede kracht binnen de vereniging.
 
S.V. Atalanta is blij om nog een gediplomeerde trainster op niveau 3 als trainster te hebben. Hartelijk gefeliciteerd Astrid met het behalen van je licentie!

 

Bestuur S.V. Atalanta